Moja metamorfoza

 
Metamorfoza aga
 

METAMORFOZY MOICH PODOPIECZNYCH

Zobacz efekty ciężkiej pracy

metamorfoza 3
 
metamorfoza 2
 
metamorfoza 1
 
Ewelina
 
Sofia
 
Monika

Podaj swój numer telefonu oraz adres e-mail i zacznijmy razem trenować:

  Chcę podać dodatkowe informacje (uwagi)

  Podane przez Ciebie w formularzu dane zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w celu kontaktu zwrotnego.


  Opinie klientów

  • opinie klientów
   Po 40-stym roku życia grawitacja dała mi na tyle znać, że przestałam sobie sama radzić, ze swoim ciałem. Postanowiłam poszukać dobrego, doświadczonego trenera personalnego, który ma wiedzę dietetyczną, sportową i  suplementacyjną. Sprawdzonego trenera, który ustali dobry, rzetelny plan treningowy i weźmie pod uwagę mankamenty mojej sylwetki. Zachęciła  mnie też przemiana Agnieszki i postanowiłam podjąć współpracę. Podczas naszych spotkań Agnieszka wykazała się dużą wiedzą, profesjonalnym podejściem i zrozumieniem. Ułożony  plan treningowy był idealnie dobrany pod moje możliwości. Już po dwóch treningach było widać delikatne zmiany w sylwetce .Teraz, nie wyobrażam sobie dłuższej przerwy i na pewno będę kontynuowała współpracę do uzyskania wymarzonej figury.
   Linda
  • Jeśli marzysz o idealnej sylwetce ale brakuje Ci motywacji to zdecydowanie polecam zajęcia z Agnieszką. Wysiłek z nią to czysta przyjemność. To idealna okazja by nabrać sił, wzmocnić ciało i podreperować kondycję. Agnieszka jest nie tylko trenerem personalnym. Dla mnie to osobisty kumpel do ćwiczeń. Potrafi wysłuchać, zmotywować, doradzić a co najważniejsze ZROZUMIEĆ!!! Dzięki niej niemożliwe staje się możliwe!
   Małgorzata Krawczyńska
  • Serdecznie polecam Agnieszkę Iwańską! Agnieszka to doskonały trener i dobry człowiek. Współpracując z Agnieszką czułam, że bardzo poważnie ale i życiowo podchodzi do swojej pracy. Nie jestem łatwym przypadkiem. Jestem po operacji  serca, wychowuję trójkę dzieci, pracuję zawodowo. Kiedy pierwszy raz spotkałam Agnieszkę dodatkowo karmiłam piersią. Nie miałam czasu na dietę czy ćwiczenia, brakowało mi systematyczności. Z jednej strony chciałam schudnąć i nabrać więcej energii z drugiej ciągle mi się nie chciało, bo albo dużo pracy, albo noc nie przespana. Dzięki Agnieszce, jej motywacji i szybkim pierwszym efektom naszej współpracy, osiągnęłam zaplanowany efekt. Zaplanowany, bo już przy pierwszym spotkaniu Agnieszka zapytała mnie jaki mam cel ? Powiedziałam jej wtedy, że chciałabym schudnąć 10 kg w krótkim czasie i odzyskać życiową energię. I  stało się, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a raczej przy profesjonalnym i zaangażowanym podejściu Agnieszki.  Agnieszka rozpisała mi dietę, dopasowała suplementy i wspólnie ze mną ćwiczyła pilnując dokładności wykonywanych ćwiczeń. Zawsze pamiętała o wszystkim, zawsze była przygotowana, a jej własny trening i sylwetka jaką ma sprawiały, że chciało mi się bardziej. Agnieszka motywowała mnie do coraz większego wysiłku, a kiedy tego potrzebowałam własnoręcznie robiła mi masaże. Podoba mi się jej optymizm i  życiowość. Niejednokrotnie zdarzało mi się zjeść nie to co powinnam, bądź pomylić pory posiłków, Agnieszka reagowała od razu – jedyna zasada – szczerość, bo jeśli kłamiemy, to tylko siebie oszukujemy. Kiedy po 6 tygodniowym zmaganiu z własnymi ograniczeniami zabrakło mi sił, dostałam od Agnieszki Witaminy. Proszę powiedziała – to Ci pomoże… i pomogło. Ale najbardziej pomaga jej uśmiech i  doświadczenie jakim się kieruje. Dla ciekawych nie schudłam 10 kg, schudłam 8, ale mam takie poczucie, że trwale i że gdyby nie te grzeszki, to osiągnęłybyśmy zamierzony cel. Agnieszka nauczyła mnie systematyczności i konsekwencji. Wiem, że nie zawrócę z tej drogi, wiem też, że mogę na nią zawsze liczyć niezależnie od tego, czy potrzebuje jeszcze jej pomocy, czy już nie. To co cenne u Agnieszki, to fakt, że pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym, że swoimi podopiecznymi, zawsze można do niej zadzwonić i się skonsultować. Jest też bardzo elastyczna czasowo. Dwa miesiące temu miałam problem w tym, żeby odzyskać równy oddech, kiedy biegłam do autobusu – dziś w 30 minut robię 5 km. Dzięki Agnieszce odzyskałam dawny wigor, zdecydowanie polepszyła mi się kondycja. Co tu dużo mówić, wyglądam i czuję się lepiej. Niemożliwe stało się możliwe, a  w  nagrodę dostałam swój pierwszy w życiu medal.
   Joanna Gasek
  • Nigdy nie zamierzałam na stałe ćwiczyć z osobistym trenerem. Zawsze chodziłam na zajęcia grupowe i to mi wystarczało. Siłownia i personalny trening wydawały mi się nudne. Jednak po zapisaniu się do nowego fitness clubu, chciałam wykorzystać darmową konsultację i poznać odpowiednie ćwiczenia, by utrzymywać moje ciało w dobrej formie. Już po pierwszych zajęciach okazało się, że trening z Agą jest duuużo wydajniejszy i daje więcej satysfakcji niż trening bez Agi. Ona ma wszystko, co sprawia, że chcesz trenować: power, pozytywna aura, elastyczne podejście do trudnych przypadków ( a ja do takich należę), dietetyczne kombinacje, które nie uprzykrzają życia, pomysłowość w treningach i troska o Twoje dobre samopoczucie. A co najważniejsze – są efekty! To sprawia, że zmieniam swoje poprzednie nastawienie i będę ćwiczyć z trenerem, ale pod jednym warunkiem. Będzie to Agnieszka Iwańska.
   Hanna Krawczyńska
  • Z Agnieszką Iwańską ćwiczę od ponad roku i jestem bardzo zadowolona i ze współpracy i z dotychczasowych efektów. Agnieszka jest profesjonalnym trenerem, indywidualnie dobierającym rodzaj treningu do osoby, każdy trening jest inny, zróżnicowany, ćwiczą różne mięśnie. Agnieszka jest świetnym doradcą również w kwestiach diety, która pozwala utrzymać odpowiednią sylwetkę. Wspólny trening - to doskonała motywacja i lepsze efekty.
   Iwona Jastrzębska
  • Jola Gorzelak - referencje
   Najlepsza trenerka personalna oraz dietetyczka! Polecam wszystkim treningi z Agą, ponieważ jest to prawdziwa profesjonalistka!!! Agnieszki praca to prawdziwa pasja, ktorą zaraża swoich podopiecznych!!!!! A dieta to prawdziwa przyjemność!!!! Polecam wszystkim!!!!
   Jola Gorzelak
  • Dorota Boguszewska - referencje
   Korzystalam z pomocy Pani Agnieszki przez 3 miesiace i jestem bardzo zadowolona minus 10 kg i zgubienie zbednych centymetrów dla mnie duzy sukces. Kazdy trening wykorzystany na maxa . Wsparcie i motywacje mialan u Pani Agnieszki caly czas. Goraco Polecam!!!:)
   Dorota Boguszewska
  • Agnieszka kobieta żyleta!! Uparta, pracowita, dążąca do celu - co widać na załączonych fotografiach! Polecam każdemu! Treningi z nią to wycisk, aż endorfiny strzelają :) Dieta którą sporządza idealnie dopasowana jest do osoby! Potrafi zmotywować, a efekty widoczne są bardzo szybko! Polecam!! :)
   Karola Żak

  Zobacz metamorfozę mojej podopiecznej!