Trener personalny, Trener osobisty, Trener indywidualny…

Trener personalny, Trener osobisty, Trener indywidualny…

Trener personalny, Trener osobisty, Trener indywidualny…

  • Czy nie uważasz, że brzmi to już całkiem zwyczajnie?

  • Czy uważasz, że patrząc na niejednego trenera fitness widzisz jakby trening kulturystyczny czy trening odchudzający był tylko maszyna do zarabiania pieniędzy przez coraz większe korporacje zatrudniające masowo trenerów personalnych?

Gdy płacisz nie małe pieniądze za trening personalny, odchudzanie związane z dietą oczekujesz konkretnych wyników w krótkim czasie!
To wszystko będziesz miał w wielu siłowniach korporacyjnych, lecz nie w krótkim czasie ponieważ trenerzy mają targety i chcą prowadzić treningi indywidualne, tak abyś za każdym razem czuł niedosyt.
Jaka jest więc różnica pomiędzy Perfekt-Women a nimi?
W końcu też możesz zobaczyć jak przeprowadzam trening osobisty w „markowych” klubach fitness, z tą jedną małą różnicą, że moi klienci mają wyraźny progres.

Co na to wpływa?

Głównym czynnikiem który wpływa na osiągnięcie celu jest dobór odpowiednich ćwiczeń tak abyś była w stanie jak najszybciej osiągnąć wymarzony cel unikając kontuzji.
Czy sądzisz, ze w interesie korporacji jest dzielenie się całkowite swoją wiedzą? Wyobraź sobie swój pierwszy dzień gdy wykonujesz trening odchudzający.
Jest bardzo dużo maszyn oraz sztang i sztangielek. Dlatego gdy masz jakiekolwiek pytanie, trener personalny już wyczuje twój brak wiedzy i będzie ci chciał sprzedać pakiet treningów indywidualnych. Na każdym treningu będziesz wykonywał inne ćwiczenia abyś nie mógł ich zapamiętać i powtarzać samemu.
W Perfekt-Women.pl poznasz podstawy takiego treningu, jaki jest Ci potrzebny.
Moim celem jest to abyś opanowała na początku podstawy tego sportu i jak najszybciej mogła samodzielnie trenować. Jeśli zaś brakuje Ci motywacji, cały czas będę przy Tobie!

0 komentarzy